امروز سه شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۸

صفحه اول بازگشت به صفحه قبل نقشه سايت صندوق پست الکترونيکي تماس با ما آموزش بازرسین ثبت نام الکترونیکی انتشارات خبرنامه خدمات مهندسی کمیسیون رفاه شرکت تعاونی مازند نظام واحد عضویت و صدور پروانه نظام پیشنهادات دريافت برنامه آکروبات      
وزارت راه و شهرسازی
نظام مهندسی کشور
شرکت تعاونی مازند نظام
اولين کارگاه هم انديشي ساخت و ساز ،معماري و شهر سازي مازندرانمراسم تودیع و معارفه اعضای هیات رئیسه گروه های تخصصی دوره پنجم و ششم سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی ساختمان مازندران؛ مراسم تودیع اعضای هیات رئیسه گروه های تخصصی دوره پنجم و معارفه هیات رئیسه گروه های تخصصی دوره ششم در روز دوشنبه 4 دی ماه در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران ، ضمن خیر مقدم حضور اعضای هیات مدیره و اعضای هیأت رئیسه گروه های تخصصی دوره های پنجم و ششم به مشارکت اعضای سازمان در ششمین دوره انتخابات گروه های تخصصی سازمان اشاره نمود و اظهار داشت : انتخابات دوره پنجم با حضور 592 و دوره ششم با حضور 4244 نفر از مهندسان عضو سازمان،انتخابات هیأت رئیسه گروه های تخصصی برگزار شد که در این انتخابات میزان مشارکت 5/4 برابر افزایش داشت.

مهندس خاوری نژاد تصریح کرد : این حضور و مشارکت گسترده علاوه بر آن که نویدی برای جامعه مهندسان ساختمان مازندران می باشد ، بیانگر انتظارات اعضا از گروه های تخصصی بوده و گروه های تخصصی می بایست در راستای مرتفع نمودن انتظارات اعضا برنامه ریزی نمایند.

وی تعداد اعضای گروه های تخصصی این دوره را 49 نفر اعلام نمود و گفت : از این تعداد 24 نفر از اعضای گروه ها دوره پنجم و 25 نفر اعضای جدید می باشند که به دوره ششم راه یافتند.

این مقام مسئول تعداد کل جلسات تشکیل شده توسط گروه های تخصصی دوره پنجم را 527 جلسه عنوان نمود و خاطرنشان کرد: از این تعداد گروه تخصصی مکانیک با 110 جلسه بالاترین میزان برگزاری جلسات را دارا بوده و پس از آن گروه های تخصصی معماری ، برق ، عمران ، شهرسازی ، نقشه برداری و ترافیک هر کدام به ترتیب 95 ، 92 ، 81 ، 80 ، 43 ، 26 جلسه برگزار نمودند.

وی در ادامه افزود: هر یک از گروه های تخصصی به غیر از ترافیک و نقشه برداری در طی سه سال گذشته علاوه بر فعالیت های مربوط به رشته های خود، سه همایش تخصصی استانی برگزار نمودند که همایش برق در سال گذشته در سطح ملی برگزار شد و همچنین یک اجلاس کشوری در گروه های تخصصی نقشه برداری و شهرسازی نیز به میزبانی این سازمان برگزار گردید.

در این مراسم مهندس خاوری نژاد از برگزاری انتخابات کمیته های تخصصی شهرهای استان خبر داد و در خصوص شرایط آن اظهار داشت : این کمیته ها متشکل از 3 نفر از اعضای دارای پروانه اشتغال در رشته های اصلی بوده که برای ارتباط بیشتر هیأت رئیسه گروه های تخصصی استان با بدنه تخصصی شهرها تشکیل می شوند و به روش انتخابات از سوی هر یک از گرو ههای تخصصی در شهرها تعیین می گردند.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مارندران با بیان اینکه گروه های تخصصی اتاق فکر هیأت مدیره می باشند خاطرنشان کرد:هیأت رئیسه گروه های تخصصی می بایست با رسیدگی به مسائل و دغدغه های  صنفی و حرفه ای مهندسان در هر یک از رشته های تخصصی از جمله میزان حق الزحمه خدمات مهندسی، ظرفیت و صلاحیت و اشتغال و نیز با برقراری ارتباط بیشتر و تنگاتنگ با کمیته های تخصصی شهرستان ها و برگزاری گردهمایی تخصصی در کل استان بتوانند گام های موثری در جهت مرتفع نمودن نیازها و  دستیابی به راهکارهای عملی در حوزه های تخصصی  بردارند.

مهندس خاوری نژاد در ادامه خواستار تعامل بیشتر گروه های تخصصی با کمیته آموزش و پژوهش سازمان شد و همچنین خواستار توجه بیشتر به بحث بومی سازی مقررات ملی ساختمان و ارائه پیشنهادات اصلاحی به هیأت مدیره استان شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در پایان ضمن تقدیر از اعضای هیات رئیسه گروه های تخصصی دوره پنجم برای اعضای جدید آرزوی توفیق نمود.

در ادامه این مراسم با ارائه لوح سپاس از اعضای گروه های تخصصی دوره قبل تقدیر و تشکر شد و احکام اعضای جدید نیز اعطاء گردید.

 

 


آخرين ويرايش : ۵ دي ۱۳۹۱ - ساعت : ۰۱:۱۰ قبل‏ازظهر |  

جستجو در سايت
جستجو در ميان :

ورود اعضا
نام کاربري
رمزعبور

آمار و ارقام
تعداد بازديد ها : ۶۹۳۱۹۸۰
ستاد سازمان : ۷۷۶۳۴۶

صفحه اول | نقشه سايت | تماس با ما | سايت هاي ديگر | ورود اعضا
طراحي و اجرا : عمران شمال