امروز چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷

صفحه اول بازگشت به صفحه قبل نقشه سايت صندوق پست الکترونيکي تماس با ما آموزش بازرسین ثبت نام الکترونیکی انتشارات خبرنامه خدمات مهندسی کمیسیون رفاه شرکت تعاونی مازند نظام واحد عضویت و صدور پروانه نظام پیشنهادات دريافت برنامه آکروبات      
وزارت راه و شهرسازی
نظام مهندسی کشور
شرکت تعاونی مازند نظام
اولين کارگاه هم انديشي ساخت و ساز ،معماري و شهر سازي مازندرانبرداشت بی رویه درختان جنگل عامل اصلی سیل بهشهر بود

 معاون عمرانی استانداری مازندران قطع و برداشت بی رویه و غیر قانونی درختان جنگل را از عوامل اصلی بروز سیل اخیر بهشهر دانست.


به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران به نقل از خبرگزاری مهر، سیدعیسی هاشمی حیدری دوشنبه شب در پایان بازدید از مناطق سیل زده بهشهر که به همراه خبرنگاران صورت گرفت اظهار داشت: تجاوز به حریم رودخانه ها و ساخت منازل در بستر رودخانه ها  از دیگر عوامل موثر در افزایش خسارات سیل بهشهر بود.

وی افزود: اطلاعات موجود نشان می دهد که حدود 95 درصد منازل و تاسیسات احداثی در این مناطق مجوز ساخت و ساز نداشتند.

هاشمی بیان داشت: وجود درختان جنگل سبب می شود حرکت سیلاب به مناطق پایین تر کند تر شود و از نیروی فراوان آب کاسته شود.

راه اندازی صنایع تبدیلی در بابل

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: راه اندازی صنایع تبدیلی، ارزش افزوده فراورده های گوشتی کشتارگاه صنعتی بابل را افزایش می دهد.

مرتضی هاشم پوردر حاشه بازدید از کشتارگاه صنعتی بابل در بخش بندپی غربی این شهرستان افزود: کشتارگاه صنعتی بابل دارای ظرفیت های خوبی بوده و ضرورت دارد که از همه توان و پتانسیل این مجموعه صنعتی بهره برداری کرد.

وی ادامه داد: چندی پیش در وزارت جهاد کشاورزی، اعتبار ویژه ای به مبلغ دو هزار میلیارد ریال برای توسعه بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی استان تخصیص یافت.

بیماران قبلی بیشترین دریافت کنندگان خدمات اورژانس

رئیس مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی مازندران گفت: از مجموع سه هزار و 577 مورد ماموریتهای مهرماه امسال این مرکز مربوط به بیماران غیرتصادفی 760 بیمار قلبی بیشترین دریافت کنندگان خدمات اورژانس 115بوده اند.

فرزاد بزرگی، از حضور کارشناسان اورژانس بر بالین پنج هزار و 565 بیمار و مصدوم در مهر ماه امسال خبر داد و گفت: از این تعداد بیمار و مصدوم هزار و 307 نفر در محل درمان شدند و هزار و 819 نفر نیز به بیمارستان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه کارشناسان اورژانس 115 در هزار و 988 مورد به محل حوادث رانندگی اعزام و به مصدومان حادثه دیده جاده ای و شهری خدمات رسانی کردند، اظهار داشت: در این ماموریتها، 155نفر قبل از رسیدن آمبولانس جان خود را از دست دادند.
 


آخرين ويرايش : ۹ آبان ۱۳۹۱ - ساعت : ۱۰:۰۸ قبل‏ازظهر |  

جستجو در سايت
جستجو در ميان :

ورود اعضا
نام کاربري
رمزعبور

آمار و ارقام
تعداد بازديد ها : ۶۸۸۵۷۸۷
ستاد سازمان : ۷۷۱۳۱۱

صفحه اول | نقشه سايت | تماس با ما | سايت هاي ديگر | ورود اعضا
طراحي و اجرا : عمران شمال