امروز چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷

صفحه اول بازگشت به صفحه قبل نقشه سايت صندوق پست الکترونيکي تماس با ما آموزش بازرسین ثبت نام الکترونیکی انتشارات خبرنامه خدمات مهندسی کمیسیون رفاه شرکت تعاونی مازند نظام واحد عضویت و صدور پروانه نظام پیشنهادات دريافت برنامه آکروبات      
وزارت راه و شهرسازی
نظام مهندسی کشور
شرکت تعاونی مازند نظام
اولين کارگاه هم انديشي ساخت و ساز ،معماري و شهر سازي مازندرانبیمه ساختمان اجباری می شود

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از تلاش مجلس برای اجباری کردن بیمه ساختمان خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم که برای ارتقای کیفیت ساخت وساز در کشور و تامین امنیت و رفاه بیشتر مردم بیمه ساختمان را اجباری کنیم.

سیدمهدی هاشمی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران در مراسم اختتامیه نمایشگاه بر ضرورت مقاوم سازی و استحکام ساختمان‌ها و رعایت استانداردهای ساخت وساز در کشور تاکید کرد. وی گفت: با توجه به پتانسیل‌های بسیار بالا ‌در صنعت ساختمان باید در کوتاه ترین زمان ممکن به جایگاه و رتبه‌های بالایی دراین بخش دست پیدا کنیم و فعالیت‌های موجود دراین بخش را به سمت استانداردسازی پیش ببریم.

هاشمی از تلاش مجلس برای اجباری کردن بیمه ساختمان خبر داد و گفت: در مجلس به دنبال این هستیم که برای ارتقای کیفیت ساخت وساز در کشور و تامین امنیت و رفاه بیشتر مردم بیمه ساختمان را اجباری کنیم و امیدواریم با پشتیبانی و حمایت مسوولان و تمهیدات پیش بینی شده این طرح به نتیجه برسد. رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران در ادامه تسریع روند بازسازی مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی را خواستار شد. وی گفت: متاسفانه بازسازی مناطق زلزله زده آن طور که باید و برابر انتظارات و خواسته‌ها نیست و تا پیش از شروع فصل سرما باید هر چه سریع‌تر به این روند سرعت بخشید.

به گفته هاشمی، بیش از 80 درصد از مناطق مسکونی کشور در معرض زلزله و حوادث طبیعی هستند که ضرورت استحکام و مقاوم سازی هر چه بیشتر ساختمان‌ها و رعایت استانداردهای ساخت وساز را می‌طلبد. رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان ایران در پایان ابراز امیدواری کرد تنها خرید و فروش ساختمان‌های مقاوم و با کیفیت در بازار مورد تقاضا وعرضه باشد تا بزرگترین سرمایه ملی روز به روز ارتقا داده شود.


آخرين ويرايش : ۳۰ شهريور ۱۳۹۱ - ساعت : ۱۰:۰۶ قبل‏ازظهر |  

جستجو در سايت
جستجو در ميان :

ورود اعضا
نام کاربري
رمزعبور

آمار و ارقام
تعداد بازديد ها : ۶۸۸۵۸۰۶
ستاد سازمان : ۷۷۱۳۱۳

صفحه اول | نقشه سايت | تماس با ما | سايت هاي ديگر | ورود اعضا
طراحي و اجرا : عمران شمال