امروز چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷

صفحه اول بازگشت به صفحه قبل نقشه سايت صندوق پست الکترونيکي تماس با ما آموزش بازرسین ثبت نام الکترونیکی انتشارات خبرنامه خدمات مهندسی کمیسیون رفاه شرکت تعاونی مازند نظام واحد عضویت و صدور پروانه نظام پیشنهادات دريافت برنامه آکروبات      
وزارت راه و شهرسازی
نظام مهندسی کشور
شرکت تعاونی مازند نظام
اولين کارگاه هم انديشي ساخت و ساز ،معماري و شهر سازي مازندرانساخت 120 هزار مسکن در بافت فرسوده

وزیر راه و شهرسازی در بازدید از بافتهای فرسوده گچساران گفت : از ابتدای امسال تاکنون 56 هزار واحد مسکونی در بافت فرسوده شهرها افتتاح شده‌ است و تا پایان شهریورامسال 25 هزار واحد مسکونی دیگر نیز در بافتهای فرسوده شهری به بهره‌برداری می‌رسد. علی نیـکزاد بـا بیان اینکه 39 هزار واحد مسکونی دیگر نیز در نیمه دوم سال به بـهره برداری می رسد گفت: طبق برنامه ریزی‌ها، پیش بینی شده‌ است تا پایان نیمه اول سال92، 200 هـزار واحد مسکونی در محدوده بافت های فرسوده کشور افتتاح ‌شود.

وی به اختصاص 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی برای نوسازی و بهره برداری از 800 واحد مسکونی فرسوده کهگیلویه و بویراحمد در سال 91 اشاره کرد و افزود: بیش از 550 هکتار بافت فرسوده در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این میزان 164 هکتار در گچساران شناسایی شده است. وزیر راه و شهرسازی صبح امروز برای افتتاح مسکن مهر گچساران و بازدید از پروژه های راه و شهرسازی به کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده است.


آخرين ويرايش : ۲۵ شهريور ۱۳۹۱ - ساعت : ۱۰:۰۶ قبل‏ازظهر |  

جستجو در سايت
جستجو در ميان :

ورود اعضا
نام کاربري
رمزعبور

آمار و ارقام
تعداد بازديد ها : ۶۸۸۵۸۶۰
ستاد سازمان : ۷۷۱۳۲۲

صفحه اول | نقشه سايت | تماس با ما | سايت هاي ديگر | ورود اعضا
طراحي و اجرا : عمران شمال