امروز چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷

صفحه اول بازگشت به صفحه قبل نقشه سايت صندوق پست الکترونيکي تماس با ما آموزش بازرسین ثبت نام الکترونیکی انتشارات خبرنامه خدمات مهندسی کمیسیون رفاه شرکت تعاونی مازند نظام واحد عضویت و صدور پروانه نظام پیشنهادات دريافت برنامه آکروبات      
وزارت راه و شهرسازی
نظام مهندسی کشور
شرکت تعاونی مازند نظام
اولين کارگاه هم انديشي ساخت و ساز ،معماري و شهر سازي مازندرانعملیات گازرسانی به کلاردشت نیمه تعطیل است/ مردم موفق به خرید سوخت زمستانی نشده‌اند

 به گزارش خبرگزاری فارس از کلاردشت، آغاز عملیات گازرسانی به کلاردشت تحقق یکی از آرزوهای دیرینه مردم این منطقه برای برخورداری از این نعمت الهی بود.

هنگامی که در بهمن ماه سال 89 فاز نخست گازرسانی به کلاردشت با حضور استاندار و دیگر مسئولان رده بالای استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید، بهره‌مندی از گاز طبیعی برای مردم تا پایان فصل گرمای سال بعد امیدی بود که در دل مردم کلاردشت نقش بست و با توجه به بالارفتن قیمت سوخت بعداز هدفمندی یارانه‌ها عمل به این وعده انتظاری بجا برای مردم این منطقه بود.

اما آنچه امروز یعنی اواسط شهریور سال 91 در کلاردشت دیده می‌شود خلاف وعده‌ای است که دو سال پیش مسئولان آن را به مردم کلاردشت داده بودند.

بخشدار کلاردشت در این رابطه گفت: پیمانکاران طرح گازرسانی در منطقه کلاردشت به دلیل نداشتن اعتبار کافی دست از کار کشیده‌اند.

محمد سنایی ادامه داد: عملاً عملیات گازرسانی در کلاردشت به حداقل رسیده است.

وی تصریح کرد: طی صورت‌جلسه‌ای قول داده بودند امسال 6 هزار خانوار در این منطقه صاحب گاز شوند حال اینکه کل انشعاب نصب شده یک‌هزار و 700 خانوار را پوشش می‌دهد و این با برنامه پیش‌بینی شده ما همخوانی ندارد.

سنایی اذعان داشت: مردم به خاطر گازرسانی، موفق به خرید سوخت نفت و گاز زمستانی خود نشده‌اند که ما با توجه به روند کند عملیات گازرسانی و کار نکردن پیمانکاران با کمک شهرداری و شورای شهر در اطلاعیه‌ای از مردم خواستیم نفت و گازوئیل زمستان خود را که دیر هم شده خریداری کنند.

به گزارش فارس، منطقه سردسیر کلاردشت در حوزه فرمانداری شهرستان چالوس با 30 هزار نفر جمعیت ثابت به همت مسئولان شهری و اداره کل گاز مازندران در سال 1382 در ردیف پروژه‌های گازرسانی قرار گرفت و عملیات اجرایی آن از شهرستان عباس آباد به سمت کلاردشت انجام شده است و در حال حاضر با انتخاب چند پیمانکار در حال اجرای شبکه توزیع در این منطقه است که وضعیت کاری پیمانکاران جای تامل و رسیدگی دارد.


آخرين ويرايش : ۱۹ شهريور ۱۳۹۱ - ساعت : ۱۰:۰۶ قبل‏ازظهر |  

جستجو در سايت
جستجو در ميان :

ورود اعضا
نام کاربري
رمزعبور

آمار و ارقام
تعداد بازديد ها : ۶۸۸۵۸۶۱
ستاد سازمان : ۷۷۱۳۲۳

صفحه اول | نقشه سايت | تماس با ما | سايت هاي ديگر | ورود اعضا
طراحي و اجرا : عمران شمال