امروز چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷

صفحه اول بازگشت به صفحه قبل نقشه سايت صندوق پست الکترونيکي تماس با ما آموزش بازرسین ثبت نام الکترونیکی انتشارات خبرنامه خدمات مهندسی کمیسیون رفاه شرکت تعاونی مازند نظام واحد عضویت و صدور پروانه نظام پیشنهادات دريافت برنامه آکروبات      
وزارت راه و شهرسازی
نظام مهندسی کشور
شرکت تعاونی مازند نظام
اولين کارگاه هم انديشي ساخت و ساز ،معماري و شهر سازي مازندرانبنیاد مسکن بازسازی را با بحران مواجه کرده

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه بوروکراسی اداری حاکم در بنیاد مسکن به ویژه در حوزه حریم روستاها، روستائیان را با بحران جدی در روند بازسازی در مناطق زلزله‌زده مواجه کرده است.
الهوردی دهقانی اظهار کرد: با وجود اینکه بازسازی مناطق زلزله‌زده باید بدون قوانین دست و پاگیر و به صورت ویژه و فوری پیش رود ولی متاسفانه بوروکراسی اداری حاکم در بنیاد مسکن به ویژه در حوزه حریم روستاها، مردم زلزله‌زده روستایی را با بحران جدی در روند بازسازی مواجه کرده است. وی افزود: انتظار می‌رود مسئولان هرچه سریع‌تر این معضل را برای سرعت بخشیدن به بازسازی مساکن روستایی و شهری برطرف کنند.

نماینده مردم ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مهم‌ترین دغدغه مسئولان کشوری و استانی باید حل مشکلات مردم زلزله‌زده آذربایجان باشد، افزود: برای جبران خسارت و بازسازی مناطق زلزله‌زده اراده جمعی و حضور مدیران توانمند در عرصه بازسازی لازم و ضروری است. دهقانی با اشاره به فرا رسیدن سرمای زودرس در مناطق زلزله‌زده ارسباران و ضرورت اسکان دائم مردم افزود: باید راه را برای مردم و خیرانی که قصد کمک به زلزله‌زدگان و بازسازی مناطق آسیب دیده را دارند بیش از پیش هموار کنیم.
 
  
 


آخرين ويرايش : ۱۹ شهريور ۱۳۹۱ - ساعت : ۱۰:۰۶ قبل‏ازظهر |  

جستجو در سايت
جستجو در ميان :

ورود اعضا
نام کاربري
رمزعبور

آمار و ارقام
تعداد بازديد ها : ۶۸۸۵۸۴۷
ستاد سازمان : ۷۷۱۳۱۸

صفحه اول | نقشه سايت | تماس با ما | سايت هاي ديگر | ورود اعضا
طراحي و اجرا : عمران شمال