امروز چهارشنبه ۲۶ دي ۱۳۹۷

صفحه اول بازگشت به صفحه قبل نقشه سايت صندوق پست الکترونيکي تماس با ما آموزش بازرسین ثبت نام الکترونیکی انتشارات خبرنامه خدمات مهندسی کمیسیون رفاه شرکت تعاونی مازند نظام واحد عضویت و صدور پروانه نظام پیشنهادات دريافت برنامه آکروبات      
وزارت راه و شهرسازی
نظام مهندسی کشور
شرکت تعاونی مازند نظام
اولين کارگاه هم انديشي ساخت و ساز ،معماري و شهر سازي مازندرانصدور 8 هزار سند مسکن مهر در 4 ماهه سال جاری

معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک از رشد 93 درصدی صدور اسناد مالکیت کاداستری طی 4 ماهه سال جاری خبرداد و افزود: تاکنون 8 هزار سند مسکن مهر صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان به نقل از پایگاه خبری تحلیلی صنعت ساختمان بنانیوز، محمد حسن بکائیان با اشاره به رشد 93 درصدی صدور اسناد مالکیت کاداستری یا تک برگ طی 4 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل گفت: 630 هزار و نهصد و بیست و نه فقره سند کاداستری طی این مدت صادر شده که این رقم در مدت مشابه سال قبل 327 هزار و سیصد و پنجاه فقره سند بوده است.

وی افزود: مجموع اسناد مالکیت صادره نیز طی این مدت 640 هزار و دویست و پنجاه فقره بوده که در مقایسه با آمار 511 هزار و چهارصد و هفتاد و نه فقره مدت مشابه سال قبل، 25 درصد رشد داشته است.

معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک گفت: سهم اسناد مالکیت کاداستری صادره طی این مدت نیز در مقایسه با کل اسناد مالکیت صادره 99 درصد بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 54 درصد رشد داشته است.

بکائیان از رشد 177 درصدی صدور اسناد مسکن مهر نیز طی این مدت خبر داد و گفت: تعداد هشت هزار و یکصد و ده سند مسکن مهر طی چهار ماهه سال جاری صادر شده که این رقم در مدت مشابه سال قبل دو هزار و نهصد و بیست و چهار فقره بوده است.

وی یادآور شد: پاسخ به استعلام و اعلام وضعیت املاک نیز طی این مدت با 24 درصد رشد همراه بوده و به یک میلیون و دویست و شصت هزار و 228 فقره استعلام رسیده است.

معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خاطر نشان کرد: با راه‌اندازی سامانه استعلام الکترونیکی تمامی این پاسخها با شیوه الکترونیکی به متقاضیان ارائه شده است.

 


آخرين ويرايش : ۶ شهريور ۱۳۹۱ - ساعت : ۰۹:۰۶ قبل‏ازظهر |  

جستجو در سايت
جستجو در ميان :

ورود اعضا
نام کاربري
رمزعبور

آمار و ارقام
تعداد بازديد ها : ۶۸۸۵۷۶۰
ستاد سازمان : ۷۷۱۳۰۷

صفحه اول | نقشه سايت | تماس با ما | سايت هاي ديگر | ورود اعضا
طراحي و اجرا : عمران شمال